Slza na Tvé tváři

14. září 2014 v 21:28 | Kira |  Jednorázovky
Jedna taková kratší- na rozjezd. Ani se tomu snad nedá říkat slash. Mírně depresivní.
Jinak, přihlašování na blog pořád blbne, takže sem budu dávat povídky jak budu moct a snad se i má drahá dvorní desingérka dokope udělat blogu pořádný kabátek (má za to slíbenou krabici kinder pinque, tak ať kouká makat :D )

Fandom: Thor

Procházel se setmělými chodbami Asgardu. Kroky tiše narážely na kamennou podlahu. Hledal... hledal a nenacházel. Hledal pochopení, vlídnost. Ale odpovědí mu bylo jen sžírající ticho. Jen hvězdy mu dělaly společnost.
Tak chladné... pomyslel si těžce. Díky svým zoufalým činům se stal temnotou tohoto místa. Stínem noci. Vetřelcem. Nevítaným a nechtěným. Nenáviděným. Však nejvíce sám sebou.
Otřásl se. Co zjistil pravdu, bylo vše chladné. I objetí jeho matky. I oči otce, jemuž se vždy tak snažil zavděčit. Chybělo mu teplo. Ten hřejivý pocit z blízkosti jeho přátel, rodiny.
Z hrdla se mu vydral přidušený sten. Klesl na kolena, ruku přitisknutou na srdce. I sem se už vkrádal chlad. Cítil, jak mu mrazí srdce. Po tváři mu sklouzla osamělá slza. Stejně osamělá a nechtěná jako on sám. Zoufale si složil hlavu do dlaní. Dal by vše, aby měl zpět bratrovo dobromyslné škádlení, milující rodiče.
Zůstal však sám. Jako ta slza na jeho tváři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama